Byt 3+kk

Praha 8 - Karlín - Rohanské nábřeží

81 m2

Užitná plocha

5 m2

Terasa

Ano

Parking

B

PENB

10.475.000 Kč

Cena

Prostorný byt s lodžií je součástí právě vznikající moderní rezidence na Rohanském nábřeží v pulzující čtvrti Karlín, kousek od stanice metra, zastávky tramvají a cyklostezky vedoucí podél Vltavy. 

Byt ve 3. nadzemním podlaží domu se sdílenou recepcí tvoří jižně orientovaný velkorysý obývací pokoj s kuchyňským koutem a lodžií. Dále 2 ložnice, koupelna, samostatná toaleta a předsíň.

Celý projekt je ojedinělý svojí architekturou. Samozřejmostí jsou dřevěná francouzská okna, kvalitní dřevěné podlahy, bezpečnostní vstupní dveře, nadstandardní zařizovací předměty i příprava pro předokenní žaluzie s možností elektrického ovládání na všech oknech. Součástí budovy je sprcha pro mytí kol, kočárků či sprchování psů a společná terasa v posledním podlaží nabízející panoramatický výhled na karlínské střechy a nad nimi se tyčící Vítkov. 

V Karlíně se daří citlivě skloubit historii a moderní architekturu. Užívají si ho jak ti, kdo sem jezdí za prací, tak stále početnější noví obyvatelé. Najdete zde desítky restaurací, kaváren, obchodů, škol, spoustu zeleně, blízkost řeky a přívoz spojující Karlín s Holešovicemi. Lokalita s výbornou dopravní dostupností v bezprostředním dosahu stanice metra, tramvajových linek a autobusového nádraží na Florenci. 

Kupní cena zahrnuje sklep a garážové parkovací stání. Kolaudace je plánována na prosinec 2020.

Garáž
Sklep
Výtah
Recepce

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

Homeland Czech s.r.o.

+420 731 544 904
+420 731 544 904
info@homeland.cz