Loft

Praha 5 - Smíchov - Grafická

119.2 m2

Užitná plocha

14.5 m2

Terasa

Ano

Parking

C

PENB

15.777.100 Kč

Cena

Moderní vzdušný loftový byt v srdci páté pražské části na Smíchově spojuje prestižní adresu s nadstandardní kvalitou a industriálním způsobem realizace. Byt je určen pro obyvatele, kteří preferují především kvalitu bydlení odpovídající současným trendům známým z nejvýznamnějších světových metropolí.

Interiéru dominuje ve velkorysý obývací pokoj s kuchyňským koutem s přístupem na jižně orientovanou terasu, předsíň a samostatná toaleta. Ve zvýšeném patře se nachází ložnice, galerie a koupelna s vanou a toaletou. Loft se nachází v 1. a 2. podzemním podlaží komplexu obytných budov stojícího na místě známé Neubertovy tiskárny, v prostoru vymezeném ulicemi Plzeňská a Holečkova. Všichni majitelé bytů mohou k relaxaci či setkávání s přáteli využívat unikátní střešní zahradu a vnitřní dvůr. Samozřejmostí je podzemní garážové stání a non-stop recepce s ostrahou.

V současnosti je Smíchov moderní čtvrtí plnou parků, obchodů i restaurací. Bydlení v této lokalitě znamená žít v samém centru města, přesto však v místě, které má svůj vlastní, osobitý ráz. Plná občanská vybavenost zahrnuje školy, školky, zdravotnická zařízení, nákupní centra, nespočet restaurací, klubů, kin, divadel, ale i zelených parků či sportovišť. Snadno dostupná městská hromadná doprava v podobě tramvajových a autobusových linek i metra umožňuje rychlé a pohodlné spojení s centrem i ostatními částmi města.

Předpokládaný termín dokončení je léto 2021.

Garáž
Sklep
Terasa
Výtah
Recepce
Ostraha

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

Aleš Procházka

+420 603 400 618
+420 731 544 904
prochazka@homeland.cz