Byt 3+kk

Praha 4 - Nusle - U Pernštejnských

90 m2

Užitná plocha

Ne

Terasa

Ano

Parking

C

PENB

9.490.000 Kč

Cena

Světlý prostorný byt s dispozicí 3+kk ve druhém podlaží nového bytového domu nacházející v pražských Nuslích v širším centru hlavního města, kousek od náměstí Bratří Synků. Byt o celkové užitné ploše 90 m2 nabízí příjemné bydlení ve vysokém standardu. Nachází se ve vnitrobloku a tvoří samostatnou část domu s vlastním vstupem, což z něj dělá rovněž ideální prostor pro kancelář nebo ateliér. 

Byt tvoří velkorysý obývací pokoj s kuchyňským koutem, dvě ložnice, chodba, koupelna a samostatná toaleta pro hosty, oddělený vstup je tvořen zastřešeným schodištěm. Všechny pokoje jsou prostřednictvím francouzských oken s výhledem do vnitrobloku dokonale propojeny s exteriérem.  Byt navíc disponuje podlahovým topením s možností regulování teploty v jednotlivých místnostech, střešním světlíkem v každé místnosti, vlastním bojlerem a přípravou na předokenní žaluzie s možností instalace v ceně. Ve dvorním traktu se nachází příprava pro nabíjecí stanici pro elektromobily.

Výborná dostupnost a občanská vybavenost, v okolí naleznete množství restaurací a obchodů, potravin, lékárnu, několik bank nebo pobočku České pošty. V docházkové vzdálenosti jen pár minut chůze od domu se nacházejí také mateřská a základní škola, tramvajová a autobusová zastávka či anglický park Havlíčkovy sady s novorenesanční Gröbeho vilou a romantickou umělou jeskyní Grotta.

Byt byl v roce 2020 zkolaudován a je připraven k nastěhování. Součástí ceny je i sklepní prostor. K dispozici je garážové parkovací stání v ceně 450 000 Kč, nebo zakladač s cenou 350 000 Kč.

Garáž
Sklep

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

Lucie Dušková

Real Estate Manager
+420 721 722 940
+420 731 544 904
duskova@homeland.cz