Byt 3+kk

Praha 4 - Hodkovičky - Na Lysinách

86 m2

Užitná plocha

Ne

Terasa

Ano

Parking

B

PENB

10.338.000 Kč

Cena

Moderní prosvětlený byt v pražských Hodkovičkách, v jedné z nejklidnějších pražských lokalit, je součástí nadčasové vily v klidné vilové čtvrti. A proč se Hodkovičky těší takové oblibě? Pyšní se nádherným okolím v čele s lesy a malebným údolím Zátišského rybníka. Další předností lokality je rychlá dostupnost centra Prahy. V docházkové vzdálenosti se nachází zastávka tramvaje, autobusu i nádraží Praha-Blaník..

Součástí nadčasové vily, navržené oceňovaným architektonickým studiem P6PA+Architects, je 13 komfortních bytů, při jejichž navrhování byl kladen důraz na propojení interiéru s exteriérem i na vzdušnost a dostatek světla. Vila disponuje soukromou garáží. 

Moderní byt s krásným výhledem do okolí se nachází v posledním 4. nadzemním podlaží. Celková plocha bytu je 86 m2, součástí bytu je prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem, dvě koupelny, 2 ložnice a chodba. K bytu náleží sklepní kóje a možnost využít společnou umývárnu pro kola a psy. 

Jaké standardy bytu vám bydlení v Hodkovičkách zpříjemní? Podlahové topení, velkoformátová okna s izolačním trojsklem, vybavení značky Laufen a Grohe a bezpečnostní vstupní dveře nebo interiérové dveře české značky Sapeli. Luxusní dojem z koupelny umocní velkoformátová dlažba a mozaikové obklady značky Durstone. Přesný standard si můžete zvolit podle svých vlastních představ. 

Garáž
Sklep
Výtah

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

Aleš Procházka

+420 603 400 618
+420 731 544 904
prochazka@homeland.cz