Byt 3+kk

Praha 6 - Břevnov - Bělohorská

70.3 m2

Užitná plocha

Ne

Terasa

Ano

Parking

B

PENB

7.450.000 Kč

Cena

Čerstvě dokončený byt ve druhém nadzemním podlaží nově postaveného bytového domu, jehož dominantou je tradiční sedlová střecha a částečně prosklený výtah.

Dispozici bytu tvoří předsíň, severně orientovaný obývací pokoj s kuchyňským koutem, 2 ložnice a koupelna s vanou. Součástí bytu je sklep a za příplatek garážové parkovací stání. Mezi standardy patří kvalitní dřevěná okna s trojskly osazená z jižní strany venkovními žaluziemi, podlahové vytápění, velkoformátové obklady a dlažba, interiérové dveře SAPELI, podlahová krytina ve vzoru bělený dub s nášlapnou masivní vrstvou 2,5 mm. 

Na vlastní kůži pocítíte přednosti komorního bydlení v prestižní části Prahy 6 Břevnov. Čeká vás všudypřítomná dechberoucí historie, ale také moderní současnost. Těšit se můžete na klidná místa plná zeleně vybízející k odpočinku. V blízkosti domu se nachází Břevnovský klášter, obora Hvězda a oblíbený park Ladronka. Samozřejmostí je veškerá občanská vybavenost a skvělé dopravní spojení do samotného centra města i na letiště.

Garáž
Sklep
Výtah

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

Luboš Mlejnek

Real Estate Manager
+420 777 476 468
+420 731 544 904
mlejnek@homeland.cz