Byt 3+kk

Praha 2 - Vinohrady - Mánesova

123 m2

Užitná plocha

Ne

Terasa

Ne

Parking

C

PENB

Cena na vyžádání

Nadstandardní penthouse propojující krásu secesní budovy a komfort moderní doby v oblíbené lokalitě pražských Vinohrad. Nově zrekonstruovaná secesní budova, jejíž součástí jsou komfortní byty, komerční prostory i luxusní penthousy, se pyšní výtahem i nádhernými prosklenými společnými prostory. Vše je navrženo s ohledem na maximální komfort a s využitím nejkvalitnějších materiálů.

Unikátní byt se rozkládá na třetím nadzemním podlaží. Dominantou interiéru se dvěma ložnicemi a koupelnami je prostorný obývací pokoj s kuchyní a jídelnou. Vybrat si můžete ze dvou typů interiéru laděných do světlých, nebo tmavých odstínů barev. Mezi standardy patří dřevěná masivní podlaha, obložkové kazetové dveře, dřevěná špaletová okna, repliky vstupních dveří, velkoformátové obklady a dlažby v imitaci mramoru a kvalitní sanitární keramika značek Grohe a Laufen. 

Vinohrady nabízí upravené zelené parky lákající k odpočinku i rušný život hlavního města. Lokalita je proslavená vyhlášenými restauracemi, kavárnami a obchody. Samozřejmostí je v pěším dosahu veškerá občanská vybavenost, skvělé kulturní vyžití, mateřské a základní školy.

Pro kompletní informace nás neváhejte kontaktovat.

Sklep
Výtah

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

Lucie Dušková

Real Estate Manager
+420 721 722 940
+420 731 544 904
duskova@homeland.cz