Byt 3+kk

Praha 3 - Vinohrady - Přemyslovská

102.4 m2

Užitná plocha

19.6 m2

Terasa

Ne

Parking

D

PENB

16.750.000 Kč

Cena

Nadstandardní vzdušný byt se severovýchodní orientací se nachází v 5. a 6. podlaží nárožního secesního činžovního domu na náměstí Jiřího z Poděbrad. Součástí je sklepní prostor a terasa o rozloze 19,6 m2. Dominantou moderně navrženého bytu je prostorný obývací pokoj s kuchyní a jídelnou se vstupem na terasu, dvě ložnice, koupelna, šatna a chodba s přímým vstupem z výtahu.

Kvalitní standardy zahrnují dřevěné podlahy, velkoformátové dlažby a obklady Graniti Fiandre, hlíníkové posuvné prosklené stěny a okna s izolačními trojskly, SDK podledy, podlahové topení a konvektory, sanitu Laufen, Hansgrohe, Grohe a Hüppe, plynový kotel Baxi s inteligentním bezdrátovým termostatem a přípravu na klimatizaci. Za poplatek možnost pronájmu parkovacího stání.  

Prožijte svůj život v maximálním komfortu exkluzivního bytu v oblíbené pražské části Vinohrad, v těsné blízkosti centra, s bohatou nabídkou kulturního vyžití, a také s oblíbenými obchody i vyhlášenými kavárnami a restauracemi. Historické budovy i udržované parky společně vytváří nezaměnitelnou atmosféru, která vám dá pocítit život v jednom z nejkrásnějších měst světa. Lokalita je spojena s veškerým občanským vybavením a výborným dopravním spojením, přímo u stanice metra a tramvajových linek. Byt je čerstvě zkolaudovaný.
Sklep
Terasa
Výtah
Klimatizace

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

Lucie Dušková

Real Estate Manager
+420 721 722 940
+420 731 544 904
duskova@homeland.cz