Byt 3+kk

Praha 3 - Vinohrady - Přemyslovská

102.4 m2

Užitná plocha

21.7 m2

Terasa

Ne

Parking

G

PENB

Cena na vyžádání

Duch historie a nejvyšší komfort moderního bydlení v Praze se pojí v jedno s bytem, který je součástí projektu situovaného v Praze 3, ve Vinohradech. Unikátní projekt, jehož výsledkem je střešní nástavba a rekonstrukce činžovního domu na Náměstí Jiřího z Poděbrad ve Vinohradech, si vás získá nejen důrazem na design a kvalitu, ale také svou polohou. 

Ptáte se, co vše pražské Vinohrady nabízejí? Téměř cokoliv na co si vzpomenete. Volné dny si můžete zpříjemnit návštěvou vyhlášených restaurací a kaváren, využít nepřeberné množství sportovních a kulturních aktivit nebo si vychutnat ničím nerušenou relaxaci v úpravných parcích. Na této adrese najdete množství škol, školek a obchodů a během několika minut se ocitnete v samotném srdci Prahy. Samozřejmostí je výborné dopravní spojení.

Nadstandardní vzdušný byt 3+kk, jenž se nachází v 5. a 6. podlaží nárožního secesního činžovního domu na náměstí Jiřího z Poděbrad, disponuje celkovou rozlohou 124,1 m2, jeho součástí je sklepní prostor a terasa o rozloze 21,7 m2, která vás očaruje svým výhledem na Prahu. Dominantou moderně navrženého bytu je prostorný obývací pokoj s kuchyní a jídelnou se vstupem na terasu, dvě ložnice, koupelna, šatna a chodba s přímým vstupem z výtahu.

Kvalitní standardy zahrnují dřevěné podlahy, velkoformátové dlažby a obklady Graniti Fiandre, hlíníkové posuvné prosklené stěny a okna s izolačními trojskly, SDK podledy, podlahové topení a konvektory, sanitu Laufen, Hansgrohe, Grohe a Hüppe, plynový kotel Baxi s inteligentním bezdrátovým termostatem a přípravu na klimatizaci. 

Prožijte svůj život v maximálním komfortu exkluzivního bytu v oblíbené pražské části Vinohrad, v těsné blízkosti centra, s bohatou nabídkou kulturního vyžití, a také s oblíbenými obchody i vyhlášenými kavárnami a restauracemi. Historické budovy i udržované parky společně vytváří nezaměnitelnou atmosféru, která vám dá pocítit život v jednom z nejkrásnějších měst světa. Lokalita je spojena s veškerým občanským vybavením a výborným dopravním spojením, přímo u stanice metra a tramvajových linek. Plánované dokončení Q2 2020.
Sklep
Terasa
Výtah
Klimatizace

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

Aleš Procházka

+420 603 400 618
+420 731 544 904
prochazka@homeland.cz