Byt 3+kk

Praha 4 - Braník - Nad Lomem

104.7 m2

Užitná plocha

17.6 m2

Terasa

Ano

Parking

B

PENB

17.350.000 Kč

Cena

Designový byt ve 3. podlaží nadčasové rezidence v pražské části Braník, která nabízí neopakovatelné genius loci umocněné jedinečnou polohou domu ve svahu branického kopce vypínajícího se nad údolím Vltavy. Rezidence zaujme na první pohled svým moderním architektonickým zpracováním, které je podtrženo citlivým zasazením do okolního prostoru vilové čtvrti.

Dispozici bytu tvoří obývací pokoj s kuchyňským koutem a jídelním prostorem, které jsou s ložnicí přístupné na terasu. Dále pak další ložnice, předsíň, chodba, technická místnost, koupelna a samostatná toaleta. 

Byt je vybavený systémem chytré domácnosti a design i veškeré vybavení splňují ty nejvyšší standardy. Samozřejmostí je parkovací místo s možností instalace dobíjecí stanice pro elektromobily a sklep. Interiér se vyznačuje prvotřídním designem s důrazem na kvalitu, dřevěné podlahy, dlažba ve stylu mramoru, značková vestavěná svítidla, hliníkové prosklené stěny s izolačními trojskly od podlahy ke stropu s přípravou na venkovní žaluzie, klimatizace všech prostor.  

Braník je v současnosti velmi vyhledávanou lokalitou vyznačující se kompletní občanskou vybaveností. Obyvatelé domu naleznou v okolí dostatek obchodů i restaurací, v lokalitě se nacházejí školy i školky stejně jako ordinace lékařů, fakultní Thomayerova nemocnice se navíc nachází méně než 10 minut jízdy. Milovníky aktivní relaxace zaujme blízkost golfového hřiště, velkého sportovního areálu a také rozsáhlá síť cyklostezek a tras pro in-line brusle v okolí. 

Dokončení je plánováno na Q4 2020. 

Garáž
Sklep
Zabezpečovací systém
Terasa
Inteligentní dům
Výtah
Venkovní žaluzie
Klimatizace

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

Aleš Procházka

+420 603 400 618
+420 731 544 904
prochazka@homeland.cz