Byt 2+kk

Praha 7 - Troja

67.2 m2

Užitná plocha

21.6 m2

Terasa

83.7 m2

Zahrada

Ano

Parking

C

PENB

Cena na vyžádání

Zní vám luxusní apartmán se soukromou zahradou nacházející se v jedné z nejkrásnějších pražských lokalit jako vysněné místo pro život? Pak byste se o apartmánu, jenž je součástí jedinečného rezidenčního projektu v pražské Troji, měli dozvědět více. Součástí rezidenčního projektu, propojujícího moderní přístup k bydlení s bohatou historií, je šest renovovaných historických budov a sedm citlivě navržených moderních budov. Srdcem projektu je zachované nádvoří renesančního dvorce. K maximálnímu komfortu obyvatel slouží vstupní brána se zabezpečením, nepřetržitá služba recepce, udržovaná zahrada, restaurace, společenská místnost a vstupní lobby.

Klidná, exkluzivní a skýtající nepřeberné množství možností. I tak by se dala nazvat pražská Troja, která si vás získá svou přírodou, nabídkou aktivit i skvělou dopravní dostupností. Lokalita, jíž protéká Vltava, se pyšní barokním Trojským zámkem, botanickou zahradou a vinicemi svaté Kláry a také dechberoucím centrem Prahy vzdáleným pouhých 10 minut.

Apartmán v přízemí se soukromou zahradou se nachází v nově postavené budově v okrajové části komplexu. Každý z bytů, který je součástí budovy, je charakteristický vysokou kvalitou použitých materiálů a maximálním důrazem na komfort. Plánované dokončení Q4 2019.

Garáž
Sklep
Zabezpečovací systém
Terasa
Zahrada
Inteligentní dům
Výtah
Restaurace
Recepce
Kamerový systém