Byt 2+kk

Praha 5 - Velká Chuchle - Na Hvězdárně

67 m2

Užitná plocha

16 m2

Terasa

Ano

Parking

B

PENB

8.263.000 Kč

Cena

Exkluzivní byt je součástí nového projektu, vytvořený dle architektonického návrhu, jehož exkluzivitu podtrhuje jedinečná poloha ve vyhledávané oblasti pražské čtvrti Velká Chuchle. 

Dispozici bytu tvoří obývací pokoj s kuchyňským koutem a jídelním prostorem, dále ložnice s en-suite koupelnou, samostatná toaleta a chodba. Celý prostor a téměř všechny jeho místnosti jsou terasou dokonale propojeny s exteriérem. Samozřejmostí je garážové stání, sklep i možnost využívat prostory pro uložení kol či dětských kočárků.

U všech použitých konstrukčních prvků a materiálů je kladen důraz na nejvyšší kvalitu a zpracování. Pro zajištění maximálního komfortu bydlení je objekt připraven na instalaci systému pro centrální suché vysávání, ve všech místnostech je instalováno podlahové vytápění a provedena je také příprava pro systém chytré domácnosti SMART HOME. K dispozici je garážové parkovací stání v ceně 485 000 Kč.

Dům se nachází v klidné pražské části Velká Chuchle. Klid a soukromí se zde kombinuje s výbornou dostupností centra města autem, městskou hromadnou dopravou i vlakem ze stanice Praha-Velká Chuchle. Okolí má plnou občanskou vybavenost, nachází se zde škola, školka i zdravotnická zařízení stejně jako např. pošta.

Široké jsou možnosti sportovních a volnočasových aktivit. Vila leží nad chuchelským závodištěm, nedaleko je pražský Ski Park a v okolí je zřízena řada přírodních rezervací s turistickými stezkami pro procházky v přírodě či jízdu na kole.

Termín dokončení 4Q 2021. Pro kompletní informace o projektu a volných jednotkách nás neváhejte kontaktovat.

Garáž
Sklep
Terasa
Inteligentní dům
Výtah

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

Aleš Procházka

+420 603 400 618
+420 731 544 904
prochazka@homeland.cz