Ateliér 2+kk

Praha 2 - Nové Město - Tyršova

81 m2

Užitná plocha

Ne

Terasa

Ne

Parking

D

PENB

9.685.929 Kč

Cena

Moderně vybavený mezonetový ateliér s dispozicí 2+kk se nachází v šestém a sedmém podlaží secesního domu v ulici Tyršova v Praze 2, ve vyhledávané lokalitě jen pár minut chůze od centra města. Je součástí výjimečného projektu La Maison nabízejícího celkem 13 luxusních bytů v nejvyšších patrech budovy. Půdní prostor domu byl navržen s ohledem na vytvoření maximálního pohodlí na mimořádném místě.

Prakticky celý byt se rozkládá na ploše druhého podlaží mezonetového bytu, první podlaží tvoří pouze předsíň. Byt disponuje prostorným obývacím pokojem s kuchyňským koutem, ložnicí, dvěma koupelnami a samostatnou šatnou. Vnitřní užitná plocha bytu činí 81 m2. Prémiový standard luxusního vybavení bytu zahrnuje třívrstvé dřevěné podlahy, dlažby a obklady v mramorovém dekoru a zařizovací předměty vysoké kvality značky Villeroy & Boch. 

Vynikající dopravní dostupnost, v blízkosti domu se nachází stanice metra I. P. Pavlova a několik tramvajových i autobusových zastávek. Projekt je zasazen přímo uprostřed pulzující tepny české metropole, v dosahu naleznete řadu obchodů, kaváren, restaurací, ale taky divadel, kin a muzeí pro kulturní vyžití.

Termín dokončení projektu 4Q 2020. Pro kompletní informace o projektu a volných jednotkách nás neváhejte kontaktovat.

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

Lucie Dušková

Real Estate Manager
+420 721 722 940
+420 731 544 904
duskova@homeland.cz