Byt 2+kk

Praha 4 - Hodkovičky - Na lysinách

68.64 m2

Užitná plocha

Ne

Terasa

18.5 m2

Zahrada

Ano

Parking

B

PENB

Rezervováno

Zvuk protékající řeky, vůně přírody i veškerý komfort slibující moderní technologie a materiály. To vše nabízí nadstandardní byt v prvním nadzemním podlaží moderní vily, která díky prestižnímu architektonickému studiu P6PA+Architects vyrostla v pražské části Hodkovičky. Čím si vás tato lokalita, nazvaná jako jedna z nejklidnějších pražských lokalit, získá? Především svou krajinou charakteristickou okolními lesy i malebným údolím Zátišského potoka, a také blízkostí samotného srdce Prahy. Jen několik minut od objektu se nachází zastávka tramvaje, jíž se dostanete za 20 minut do centra města. V blízkosti je také zastávka autobusu a nádraží Praha-Braník. Vila nabízí dohromady 13 prosvětlených bytů, jejichž komfort umocňuje vlastní garáž.

Nadstandardní byt, jenž se nachází v prvním nadzemním podlaží, disponuje rozlohou 68,64 m2. Lákají vás snídaně v trávě? Pak jistě oceníte, že k bytu náleží jihozápadně orientovaná předzahrádka s rozlohou 18,05 m2. Byt se skládá z prostorného obývacího pokoje a kuchyňského koutu s možností oddělené ložnice, dále z koupelny, chodby a komory. V ceně bytu je také sklepní kóje a majitelé mohou kdykoliv využít společnou umývárnu pro kola a psy.

A standardy bytu? Vyznačují se vysokou kvalitou. Těšit se můžete na podlahové vytápění,  velkoplošná okna s izolačním trojsklem, luxusní vybavení značek Laufen a Grohe a bezpečnostní vstupní dveře nebo interiérové dveře české značky Sapeli. Koupelna se stane dokonalým místem pro relaxaci také díky velkoformátové dlažbě a mozaikovým obkladům značky Durstone. Přesný standard zařízení si můžete zvolit sami. 

Garáž
Sklep
Zahrada

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

Aleš Procházka

+420 603 400 618
+420 731 544 904
prochazka@homeland.cz