Byt 2+kk

Praha 2 - Vinohrady - Mánesova

60 m2

Užitná plocha

2.1 m2

Terasa

Ne

Parking

C

PENB

Cena na vyžádání

Byt propojující krásu secesní budovy a komfort moderní doby v oblíbené lokalitě pražských Vinohrad. Nově zrekonstruovaná secesní budova, jejíž součástí jsou komfortní byty, komerční prostory i luxusní penthousy, se pyšní výtahem i nádhernými prosklenými společnými prostory. Vše je navrženo s ohledem na maximální komfort a s využitím nejkvalitnějších materiálů.

Byt se nachází ve třetím nadzemním podlaží a jeho součástí je balkón, který vám nabídne nezaměnitelný pohled do zeleného dvora budovy. Vybrat si můžete ze dvou typů interiéru laděných do světlých, nebo tmavých odstínů barev. Mezi standardy patří dřevěná masivní podlaha, obložkové kazetové dveře, dřevěná špaletová okna,  repliky vstupních dveří, velkoformátové obklady a dlažby v imitaci mramoru, kvalitní sanitární keramika značek Grohe a Laufen. 

Vinohrady nabízí upravené zelené parky lákající k odpočinku i rušný život hlavního města. Lokalita je proslavená vyhlášenými restauracemi, kavárnami a obchody. Samozřejmostí je v pěším dosahu veškerá občanská vybavenost, skvělé kulturní vyžití, mateřské a základní školy. Plánované dokončení Q3 2020. 

Sklep
Terasa
Výtah

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

Luboš Mlejnek

Real Estate Manager
+420 777 476 468
+420 731 544 904
mlejnek@homeland.cz