Byt 2+kk

Praha 9 - Kyje - Herdovská

51 m2

Užitná plocha

7 m2

Terasa

Ano

Parking

B

PENB

6.420.600 Kč

Cena

Vzdušný moderní byt je součástí prémiového projektu Vila Rokytka ve vilové čtvrti klidné a vyhledávané městské části Praha – Kyje. Poskytuje to nejlepší pro klidný život na předměstí plném zeleně necelých 20 minut jízdy autem od centra Prahy. Byt s dispozicí 2+kk nacházející se ve druhém podlaží navíc nabízí balkon o rozloze 7 m2.

Byt je tvořen vstupní chodbou, koupelnou, ložnicí a prostorným obývacím pokojem s kuchyňským koutem. Navíc disponuje velkými posuvnými okny orientovanými na jižní stranu. Provedení bytu v standardu Premium zahrnuje použití vysoce kvalitních materiálů a zařizovacích předmětů, dřevěné podlahy, velkoformátové obklady a sanitu od firmy Villeroy & Boch. Velmi úsporná energetická náročnost budovy třídy B vám umožní snížit výdaje za vytápění a šetří životní prostředí. K bytové jednotce lze získat vlastní parkovací stání a sklepní prostor.

Výborná dostupnost a občanská vybavenost, v blízkosti domu se nachází několik zastávek městské hromadné dopravy a vlaková stanice Praha – Kyje, řada obchodů, restaurací, škol a lékařských ordinací. Nákupní centrum Černý Most je vzdáleno deset minut a centrum Prahy 20 minut jízdy autem. Nedaleký Kyjský rybník nebo kopec Horka s rozhlednou Doubravka jsou ideální pro trávení volného času v přírodě. Okolí rezidenčního domu navíc tvoří soukromý park se vzrostlými stromy a studánkou.

Termín dokončení domu 2Q 2023. Pro kompletní informace o projektu a volných jednotkách nás neváhejte kontaktovat.

Garáž
Sklep
Terasa
Výtah

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

Aleš Procházka

+420 603 400 618
+420 731 544 904
prochazka@homeland.cz