Byt 2+kk

Praha 2 - Vinohrady - Mánesova

52.4 m2

Užitná plocha

3.1 m2

Terasa

Ne

Parking

C

PENB

11.980.000 Kč

Cena

Na zdech secesní štuky, z oken a balkonu výhled do krásné zahrady, za dveřmi klidná ulice ústící na náměstí Jiřího z Poděbrad, oblíbeného místa přátelského setkávání a malebných trhů lokálních farmářů. Nedaleko sytá zeleň Riegrových sadů, doslova za rohem životem tepající Vinohradský bulvár nabízející příjemné nakupování v módních i designových obchodech a také dobré a kvalitní jídlo. Citlivě rekonstruovaná secesní rezidence z 19. století nabízí exkluzivní bytovou jednotku ve třetím podlaží domu. Slunečný vzdušný byt disponuje útulnou ložnicí a velkoryse pojatým dvacetimetrovým obývacím pokojem s kuchyní a balkonem, také osobní šatnou a sklepem. 

Jednotka je nabízena ve stavu white walls, tj. bez finálního dokončení povrchů a obkladů. Originální umělecké návrhy interiérových designérů počítají při finální realizaci s funkčním a vysoce designovým řešením na míru, zároveň i replikováním materiálů, které podle původních plánů domu navrhli architekti reflektující tehdejší styl Art Nouveau i do společných prostor rezidence – jedná se o mramor, dřevo, sklo a kámen. 

Exkluzivní byt v nákladně rekonstruované rezidenci v širším centru Prahy, na pomezí Vinohrad a Žižkova, představuje vysněné bydlení s krásnou atmosférou pro dynamické jedince nebo páry, zároveň může sloužit jako kvalitní spolehlivá investice do budoucna. 

Plánované dokončení Q2 2021. 

Sklep
Terasa
Výtah

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

Lucie Dušková

Real Estate Manager
+420 721 722 940
+420 731 544 904
duskova@homeland.cz