Byt 2+kk

Praha 9 - Libeň - Kovářská

48 m2

Užitná plocha

4 m2

Terasa

Ano

Parking

B

PENB

6.285.197 Kč

Cena

Elegantní byt s dispozicí 2+kk v pátém podlaží unikátní designové rezidence, na jejíž tvorbě se podílel světoznámý český architekt Bořek Šípek. Rezidence již na první pohled zaujme svým originálním zpracováním, netradičně pojatými balkony a lodžiemi a velký francouzskými okny, které dopřávají interiéru dostatek přirozeného denního světla.

Po vstupu do bytu se ocitnete v předsíni, ze které je přístup do koupelny, vzdušné ložnice a skvěle prosvětleného obývacího pokoje s kuchyňským koutem a přímím přístupem na terasu. Provedení bytu ve standardu Comfort zahrnuje velkoformátové koupelnové obklady laděné v elegantních matně tmavých tónech, sanitu od firem Grohe Bauloop a Concept a kvalitní dubové laminátové podlahy značky Pergo-Mandal. Rezidence disponuje možností garážového parkovacího stání, které je možné pořídit za příplatek.

Lokalita nabízí vynikající dostupnost centra města, kromě bezprostřední blízkosti stanice metra linky B Českomoravská se v okolí nachází několik autobusových a tramvajových zastávek. Do centra metropole se autem dostanete za 15 a hromadní dopravou za 20 minut. Co se týče občanské vybavenosti, dům leží hned vedle nákupního centra Harfa disponujícího pestrou škálou obchodů, restaurací a DinoParkem umístněným na střeše budovy. V sousedství naleznete rovněž množství dalších obchodů, restaurací a barů, lékařské ordinace, školy a školky, park Podviní, ale i možnosti kulturního vyžití v podobě divadel, muzeí, kin a známé O2 areny.

Pro kompletní informace o projektu a volných bytových jednotkách nás neváhejte kontaktovat.

Garáž
Terasa
Výtah

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

Lucie Dušková

Real Estate Manager
+420 721 722 940
+420 731 544 904
duskova@homeland.cz