Ateliér 2+kk

Praha 2 - Nové Město - Tyršova

45 m2

Užitná plocha

Ne

Terasa

Ne

Parking

D

PENB

6.290.934 Kč

Cena

Moderně vybavený mezonetový ateliér s dispozicí 2+kk se nachází v šestém a sedmém podlaží secesního domu v ulici Tyršova v Praze 2, ve vyhledávané lokalitě jen pár minut chůze od centra města. Je součástí výjimečného projektu La Maison nabízejícího celkem 13 luxusních bytů v nejvyšších patrech budovy. Půdní prostor domu byl navržen s ohledem na vytvoření maximálního pohodlí na mimořádném místě. Byty se nachází ve vyhledávané lokalitě jen pár minut chůze od centra Prahy.

V prvním podlaží bytu se nachází předsíň, útulná ložnice a koupelna. Na celé ploše druhého podlaží se rozprostírá obývací pokoj s kuchyňským koutem. Vnitřní užitná plocha bytu činí 45 m2. Prémiový standard luxusního vybavení bytu zahrnuje třívrstvé dřevěné podlahy, dlažby a obklady v mramorovém dekoru a zařizovací předměty vysoké kvality značky Villeroy & Boch.  

Vynikající dopravní dostupnost, v blízkosti domu se nachází stanice metra I. P. Pavlova a několik tramvajových i autobusových zastávek. Projekt je zasazen přímo uprostřed pulzující tepny české metropole, v dosahu naleznete řadu kaváren, restaurací, obchodů, divadel, kin a muzeí pro kulturní vyžití.

Termín dokončení projektu 4Q 2020. Pro kompletní informace o projektu a volných jednotkách nás neváhejte kontaktovat.

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

Lucie Dušková

Real Estate Manager
+420 721 722 940
+420 731 544 904
duskova@homeland.cz