Byt 2+kk

Praha 2 - Nusle - Lumírova

36 m2

Užitná plocha

Ne

Terasa

Ne

Parking

D

PENB

5.409.000 Kč

Cena

Exkluzivní zrekonstruovaný byt je součástí jedinečného rezidenčního projektu pavlačového domu v prostorách historické budovy v pražských Nuslích, hned pod hradbami vyšehradské pevnosti. Poskytuje to nejlepší pro klidný život v širším centru hlavního města. Byt s dispozicí 2+kk nacházející se v druhém podlaží disponuje užitnou plochou 36 m2.

Po vstupu se ocitnete v prostorném obývacím pokoji s kuchyňským koutem, z kterého se dostanete do ložnice s en-suite koupelnou. Okna bytu jsou směřována směrem do dvora objektu. Standardy zahrnují dvouvrstvé dřevěné podlahy, keramickou koupelnovou dlažbu, okna s rámy z dřevěných europrofilů zasklena izolačním trojsklem a dřevěné protipožární vstupní dveře bytů s požární odolností EI30.

Výborná dostupnost a plná občanská vybavenost, dům se nachází 10 minut chůze od stanice metra Vyšehrad, v okolí je také řada autobusových i tramvajových zastávek. Autem se do centra města dostanete do 10 minut, hromadnou dopravou do čtvrt hodiny. V blízkém dosahu naleznete supermarkety, školy, školky, lékařské ordinace, poštu, úřady, ale také bary, kavárny a restaurace. Vstup do Vyšehradu se zříceninou slavného hradu, známým hřbitovem Slavín, Bazilikou svatého Petra a Pavla, ale i zelenými sady a hospůdkou, je vzdálený necelých 5 minut chůze. V těsném sousedství se nacházejí rovněž Podolské a Rašínovo nábřeží Vltavy a park Folimanka. 

Pro kompletní informace o projektu a volných bytových jednotkách nás neváhejte kontaktovat. 

Zabezpečovací systém
Výtah

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

Lucie Dušková

Real Estate Manager
+420 721 722 940
+420 731 544 904
duskova@homeland.cz