Byt 4+kk

Praha 10 - Vinohrady - Hradešínská

212 m2

Užitná plocha

Ne

Terasa

2

Parking

B

PENB

Cena na vyžádání

Exkluzivní bezbariérová rezidence obklopená nádhernou zahradou v lokalitě Královských Vinohrad s recepcí, výtahem a kamerovým systémem nabízí velkorysý byt ve 2. podlaží, který svým charakterem i uspořádáním plně respektuje styl, luxus a nejvyšší standardy života v jedné z nejprestižnějších částí Prahy. Architektonické řešení rezidence svým čistým geometrickým výrazem respektuje a materiálově i velikostně ladí s okolními domy a originálním přístupem k prostoru vytváří ty nejlepší předpoklady žít ještě lépe, než jste si dokázali představit.

Interiéru dominuje jižně orientovaný velkorysý obývací pokoj s kuchyní a jídelním prostorem, dále hlavní ložnice s en-suite koupelnou a šatnou, další 2 ložnice z nichž jedna s vlastní koupelnou, vstupní hala, chodba, technická místnost, koupelna a samostatná toaleta. Standardy zahrnují dubové masivní parkety, velkoformátová dřevěná okna s akusticko-izolačními trojskly a předokenními elektricky ovládanými roletami, rekuperaci a přípravu na inteligentní systém domácnosti. K jednotce přísluší sklepní kóje, garážová stání jsou za příplatek. 

Bydlení se nachází v atraktivní rezidenční lokalitě uprostřed zeleně v sousedství Grébovky a Heroldových sadů a pár minut chůze od stanice metra Flora a zastávky tramvají Orionka. V nejbližším okolí najdete vynikající občanskou vybavenost, kavárny, bary, mezinárodní restaurace, galerie, butiky i velké nákupní centrum Atrium Flora, nebo známé farmářské trhy z nezapomenutelnou atmosférou na náměstí Jiřího z Poděbrad.

Pro kompletní informace o projektu a volných bytových jednotkách nás neváhejte kontaktovat.

Garáž
Sklep
Zabezpečovací systém
Výtah
Venkovní žaluzie
Recepce

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

Lucie Dušková

Real Estate Manager
+420 721 722 940
+420 731 544 904
duskova@homeland.cz