Byt 1+kk

Praha 4 - Hodkovičky - Na lysinách

46.34 m2

Užitná plocha

Ne

Terasa

Ano

Parking

B

PENB

5.200.000 Kč

Cena

Zvuk protékající řeky, vůně přírody i veškerý komfort slibující moderní technologie a materiály. To vše nabízí nadstandardní byt v prvním nadzemním podlaží moderní vily, která díky prestižnímu architektonickému studiu P6PA+Architects vyrostla v pražské části Hodkovičky. Čím si vás tato lokalita, nazvaná jako jedna z nejklidnějších pražských lokalit, získá? Především svou krajinou charakteristickou okolními lesy i malebným údolím Zátišského potoka, a také blízkostí samotného srdce Prahy. Jen několik minut od objektu se nachází zastávka tramvaje, jíž se dostanete za 20 minut do centra města. V blízkosti je také zastávka autobusu a nádraží Praha-Braník. Vila nabízí dohromady 13 prosvětlených bytů, jejichž komfort umocňuje vlastní garáž.

Nadstandardní byt, jenž se nachází ve 2. nadzemním podlaží, disponuje rozlohou 46,34 m2. Byt se skládá z obývacího pokoje s kuchyňským koutem s možností oddělené ložnice, dále z koupelny, chodby a komory. V ceně bytu je také sklepní kóje a majitelé mohou kdykoliv využít společnou umývárnu pro kola a psy.

A standardy bytu? Vyznačují se vysokou kvalitou. Těšit se můžete na podlahové vytápění, velkoplošná okna s izolačním trojsklem, luxusní vybavení značek Laufen a Grohe a bezpečnostní vstupní dveře nebo interiérové dveře české značky Sapeli. Koupelna se stane dokonalým místem pro relaxaci také díky velkoformátové dlažbě a mozaikovým obkladům značky Durstone. Přesný standard zařízení si můžete zvolit sami. Plánované dokončení Q3 2019.

Garáž
Sklep

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

Luboš Mlejnek

Real Estate Manager
+420 777 476 468
+420 731 544 904
mlejnek@homeland.cz