Ateliér 1+kk

Praha 3 - Žižkov - Křišťanova

39.6 m2

Užitná plocha

Ne

Terasa

Ne

Parking

C

PENB

3.300.000 Kč

Cena

Moderní ateliér v suterénu kompletně zrekonstruovaného činžovního domu s novým fasádním výtahem na pomezí Žižkova a Vinohrad, pár minut chůze od stanice metra Flora a nákupního centra Atrium Flora. Exteriér i interiér domu byl rekonstruován s ohledem na historický význam prvků z doby vzniku. Veškeré standardy bytu i společných prostor jsou špičkové kvality a dokonale odráží potřeby moderního bydlení v centru Prahy.

Dispozici bytu tvoří obývací pokoj s kuchyňským koutem a koupelna. Obyvatelé bytu mohou využívat společné kočárkárny a parkování je možné přímo před domem, v pražské modré zóně.

Interiér byl navržen známým a talentovaným českým designérem. K vybavení patří dřevěné podlahy, velkoformátové italské obklady a dlažba, dřevěná špaletová okna, vstupní kazetové bezpečnostní dveře, interiérové dveře výšky 210 cm, značková italská sanita, kamerový systém, led systém stropního osvětlení v SDK podhledech, videotelefon pro komunikaci se vstupem do objektu. Vytápění zajišťuje centrální kotelna v domě.

Klidná lokalita v centru Prahy, která spojuje jedinečný genius loci s plnou občanskou vybaveností a veškerým komfortem bydlení ve středu města. V přímém okolí domu je nespočet obchodů (včetně obchodního centra Atrium Flora s multikinem), restaurací a dalších míst pro relaxaci i aktivní odpočinek. V okolí je dostatek škol, školek i zdravotnických zařízení. Pro relaxaci mohou sloužit nedaleké Riegerovy sady i množství dalším menších parků, hřišť a veřejných prostranství. V okolí se nachází i několik sportovišť, včetně sportovního parku Rajská zahrada. Poloha v centru města zaručuje dokonalé napojení na veřejnou dopravu, v blízkosti jsou dvě stanice metra (Flora a Jiřího z Poděbrad) i četné tramvajové a autobusové zastávky.

Výtah
Kamerový systém

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

Luboš Mlejnek

Real Estate Manager
+420 777 476 468
+420 731 544 904
mlejnek@homeland.cz