Byt 4+kk

Praha 4 - Záběhlice - Choceradská

83 m2

Užitná plocha

16.5 m2

Terasa

Ano

Parking

A

PENB

8.844.930 Kč

Cena

Vzdušní moderní byt s dispozicí 4+kk je součástí nového exkluzivního bytového domu v ulici Choceradská ve vyhledávané lokalitě Praha 4 – Záběhlice. Poskytuje to nejlepší pro klidný na předměstí necelých 20 minut jízdy autem od centra Prahy. Nachází se v pátém podlaží a disponuje velkými francouzskými okny zaručujícími dostatek přirozeného světla.

Byt je tvořen předsíní, obývacím pokojem s kuchyňským koutem, koupelnou a balkonem. K bytové jednotce lze navíc pořídit garážové stání a sklepní prostor. Provedení bytu v standardu Comfort zahrnuje použití vysoce kvalitních materiálů, odolné plovoucí podlahy, keramické obklady, podlahové vytápění a kvalitní sanitu. Energetická náročnost třídy A zaručuje nižší výdaje za vytápění. Další požadavky je možné zařídit v rámci klientských změn. Upraveno bude taky okolí domu, proběhne vysázení nové zeleně a revitalizace přilehlého kaskádového jezírka.

Výborná dostupnost a občanská vybavenost, přímo před domem se nachází zastávka městské hromadné dopravy, ze které se za 5 minut dostanete na stanici metra Roztyly. V okolí domu naleznete vše od úřadů, obchodů a restaurací po školy, školky a lékařské ordinace. Obchodní centrum Westfield Chodov je vzdálené pouhých 5 minut jízdy autem. Nedaleký Přírodní park Hostivař- Záběhlice se známou Hostivařskou přehradou je ideální místo pro trávení volného času v přírodě.

Termín dokončení domu 1Q 2022. Pro kompletní informace o projektu a volných jednotkách nás neváhejte kontaktovat.

Garáž
Sklep
Terasa
Výtah

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

Aleš Procházka

+420 603 400 618
+420 731 544 904
prochazka@homeland.cz