Byt 1+kk

Praha 9 - Kyje - Herdovská

37 m2

Užitná plocha

Ne

Terasa

32 m2

Zahrada

Ano

Parking

B

PENB

4.769.000 Kč

Cena

Vzdušný moderní byt je součástí prémiového projektu Vila Rokytka ve vilové čtvrti klidné a vyhledávané městské části Praha – Kyje. Poskytuje to nejlepší pro klidný život na předměstí plném zeleně necelých 20 minut jízdy autem od centra Prahy. Byt s dispozicí 1+kk nacházející se v prvním podlaží navíc nabízí předzahrádku o rozloze 32 m2 s přímým přístupem do soukromého parku se vzrostlými stromy a studánkou.

Byt je tvořen vstupní chodbou, koupelnou a prostorným obývacím pokojem s kuchyňským koutem. Provedení bytu v standardu Premium zahrnuje použití vysoce kvalitních materiálů a zařizovacích předmětů, dřevěné podlahy, velkoformátové obklady a sanitu od firmy Villeroy & Boch. Velmi úsporná energetická náročnost budovy třídy B vám umožní snížit výdaje za vytápění a šetří životní prostředí. K bytové jednotce lze získat vlastní parkovací stání a sklepní prostor.

Výborná dostupnost a občanská vybavenost, v blízkosti domu se nachází několik zastávek městské hromadné dopravy a vlaková stanice Praha – Kyje, řada obchodů, restaurací, škol a lékařských ordinací. Nákupní centrum Černý Most je vzdáleno deset minut a centrum Prahy 20 minut jízdy autem. Nedaleký Kyjský rybník nebo kopec Horka s rozhlednou Doubravka jsou ideální pro trávení volného času v přírodě.

Termín dokončení domu 2Q 2023. Pro kompletní informace o projektu a volných jednotkách nás neváhejte kontaktovat.

Garáž
Sklep
Zahrada
Výtah

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

Aleš Procházka

+420 603 400 618
+420 731 544 904
prochazka@homeland.cz