Byt 4+kk

Tuchoměřice - Tuchoměřice - V Kněžívce

 

Plocha pozemku

87 m2

Užitná plocha

Ano

Parking

B

PENB

6.950.740 Kč

Cena

Vzdušný moderní byt s dispozicí 4+kk je součástí exkluzivního projektu Kněžívka Gardnes ležícího v klidném prostředí středočeské obce Tuchoměřice na západním okraji hlavního města Prahy. Nachází se ve třetím podlaží budovy A. Byt nabízí předsíň, prostorný obývací pokoj s kuchyní, samostatné WC, koupelnu, ložnici a šatnu. Součástí bytu jsou rovněž dva balkony, navíc lze získat parkovací stání a vlastní sklep. Celková užitná plocha činí 87 m2.

Velmi úsporná energetická náročnost budovy B zaručuje nízke náklady na vytápění. Standardy zahrnují keramické obklady a dlažby, laminátové podlahy a moderní vybavení. Další vylepšování interiérů si můžete nastavit v rámci klientských změn dle vašich nároků a potřeb. Součástí projektu je soukromý park s prostory uzpůsobenými ke grilování a odpočinku.

Vynikající dostupnost, obec Tuchoměřice leží na trase dálnice D7. Na Pražský okruh se autem dostanete za 13 minut, do centra Prahy do 30 minut.

Plánovaný termín dokončení 1Q 2021. Pro kompletní informace o projektu a všech volných jednotkách nás neváhejte kontaktovat.

Garáž
Sklep
Terasa
Výtah

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

Aleš Procházka

+420 603 400 618
+420 731 544 904
prochazka@homeland.cz