Byt 2+kk

Praha 3 - Vinohrady - Lucemburská

50 m2

Užitná plocha

Ne

Terasa

Ne

Parking

G

PENB

20.800 Kč

Měsíční nájemné

Elegantně zařízený byt s dispozicí 2+kk v exkluzivní lokalitě pražských Vinohrad kombinující nezaměnitelnou atmosféru vyhledávané historické městské části a komfort moderního života v širším centru metropole. Nachází se ve druhém podlaží bytového domu a nabízí příjemné bydlení v klidném a tichém sousedství nedaleko živého náměstí Jiřího z Poděbrad. 

Prostor bytu o celkové užitné ploše 50 m2 je tvořen vstupní halou, slunným obývacím pokojem, kuchyňským koutem, ložnicí, koupelnou a prostorným šatníkem. Standardy zahrnují vysokou kvalitu materiálů a zpracování, parketovou podlahu a koupelnovou dlažbu. Plně vybavený kuchyňský kout disponuje sklokeramickou varní deskou, troubou, lednicí s mrazákem a vestavěnými skříněmi.

Výborná dostupnost a občanská vybavenost, ve vzdálenosti jen pár minut chůze se nachází dvě stanice linky metra A a několik tramvajových a autobusových zastávek. V okolí naleznete školy, lékařské ordinace, úřady a nespočet restaurací, kaváren, barů a obchodů včetně nákupního centra Atrium Flora. Pro trávení volného času se v blízkosti rovněž nachází řada parků, památek, pravidelné farmářské tržiště a množství kin a divadel pro kulturní vyžití.

Výtah

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

Lucie Dušková

Real Estate Manager
+420 721 722 940
+420 731 544 904
duskova@homeland.cz