Byt 3+kk

Strančice - Strančice - Na Výsluní

71 m2

Užitná plocha

14 m2

Terasa

125 m2

Zahrada

1

Parking

B

PENB

Cena na vyžádání

Vzdušný moderní byt je součástí prémiového projektu Na Výsluní v malebné obci Strančice, v srdci Středočeské krajiny. Byt poskytuje to nejlepší pro klidný život na venkově, dvacet šest kilometrů jihovýchodně od centra Prahy a šest kilometrů jižně od města Říčany. Součástí každého bytového domu jsou tři apartmány s vlastním patrem. Byt v přízemí disponuje vlastní zahradou o rozloze od 125 m2 do 168 m2 s terasou a zahradním domkem s přístupem do privátního parku s dětským hřištěm. Součástí apartmánu v prvním patře je terasa o rozloze 14 m2. Byt v nejvyšším patře skýtá výhled na Prahu a okolní přírodu.

Byt 3+kk tvoří prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem, který je v případě prvního a druhého podlaží propojený francouzskými okny se zahradou nebo terasou. Dále hlavní ložnice s vlastní koupelnou, menší pokoj a společná koupelna. Obě koupelny jsou tvořené velkoformátovými keramickými obklady se vzorem přírodního kamene. Pokoje jsou projektované s ohledem na sluneční cyklus a jednoduchými tvary nábytku. Samozřejmostí je prémiový design a vysoká kvalita všech použitých materiálů.

Standardy zahrnují noční podsvícení koupelen. Součástí bytového domu jsou tři parkovací stání před domem s přípravou nabíjecích stanic pro elektromobily. Dále příprava střešních solárních kolektorů pro ohřev teplé vody a chytrou domácnost Loxon. Nechybí ani rekuperační jednotka, která výrazně sníží spotřebu energií.

Vynikající dostupnost autem, 5 minut na D1, 9 minut na Pražský okruh, 10 minut do Říčan, 20 minut do centra Prahy. Z vlakového nádraží vzdáleného 7 minut chůze vyráží každých 30 minut spoj do centra Prahy.

Ceny bytů od 5,6 mil. Kč. Termín dokončení je plánovaný na prosinec 2021. Pro kompletní informace o projektu a všech volných jednotkách nás neváhejte kontaktovat.

Terasa
Zahrada
Inteligentní dům

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

Aleš Procházka

+420 603 400 618
+420 731 544 904
prochazka@homeland.cz