Byt 2+kk

Praha 3 - Vinohrady - Laubova

90 m2

Užitná plocha

Ne

Terasa

1

Parking

G

PENB

39.800 Kč

Měsíční nájemné

Nadstandardní byt s dispozicí 2+kk v exkluzivní lokalitě pražských Vinohrad v sobě spojuje noblesu zrekonstruované secesní budovy a komfort moderního života v centru metropole. Elegantní byt na druhém podlaží domu s výhledem na náměstí Jiřího z Poděbrad nabízí příjemné bydlení ve vysokém standardu a nezaměnitelnou atmosféru vyhledávané historické městské části.

Byt o celkové užitné ploše 90 m2 tvoří vzdušný obývací pokoj s plně zařízeným kuchyňským koutem a jídelním prostorem, slunná ložnice, chodba, koupelna s elegantním obkladem, samostatná toaleta pro hosty a technická místnost. Standardy zahrnují vysokou kvalitu materiálů a zpracování, dřevěné dubové podlahy a nová okna s dvouvrstvým sklem. Byt navíc disponuje klimatizací, vestavěnými skříněmi, pračkou, sušičkou a vlastní vinotékou. Kormě kuchyně a koupelny je byt nabízen nezařízený, za vyšší nájemné ho však lze dozařídit. Součástí ceny nájmu je i jedno parkovací stání, další je k dispozici k pronájmu za měsíční poplatek.

Lokalita širšího centra hlavního města sebou nese výbornou dostupnost a občanskou vybavenost. Jen pár kroků od domu se nachází stanice metra linky A – náměstí Jiřího z Poděbrad a několik tramvajových zastávek. V okolí naleznete školy, lékařské ordinace, úřady a nespočet obchodů, barů, restaurací a kaváren. Pro trávení volného času se v blízkosti rovněž nachází řada parků, památek, dvě pravidelná farmářská tržiště a množství kin a divadel nabízí příležitosti kulturního vyžití.

Pro kompletní informace o projektu a volných bytových jednotkách nás neváhejte kontaktovat.

Výtah
Klimatizace

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

Lucie Dušková

Real Estate Manager
+420 721 722 940
+420 731 544 904
duskova@homeland.cz