homeland logo homeland symbol homeland text
ZAVŘÍT MENU

Nemovitosti, byty a domy na prodej ve Španělsku na Costa del Sol - skvělá investice v zahraničí u mořeVYHLEDAT NEMOVITOST VYHLEDAT NEMOVITOST
<?$item->getImageAlt()?>Půvabné pískové pláže, více než tři sta slunečných dnů v roce, slaný mořský vzduch a nikdy nekončící pohoda. I tak by se dalo popsat bydlení v jedné z nejprestižnějších evropských lokalit, Španělské Costa del Sol. Je to místo věčného léta, kde ani v zimě teplota neklesne pod 12 stupňů, a centrum evropského golfu, díky čemuž tam moderní developerské projekty rostou jako houby po dešti. Koupě nemovitosti, bytu nebo domu v zahraničí u moře ve Španělsku vám splní váš sen života v ráji.

Costa del Sol: moře, slunce a golf v ráji

Costa del Sol neboli Slunečné pobřeží je prestižní oblast na jižním pobřeží španělské Andalusie, ležící mezi Malagou a Gibraltarem. Úzký pás pobřeží lemovaný horskými masivy Sierra de Mijas a Sierra Bermeja nabízí jedinečnou atmosféru přímořských městeček na břehu Středozemního moře, jež střídají zelené údolí a kilometre pláží. Rušná Málaga a Benalmádena, malebná Estepona a Fuengirola, živé Mijas, poklidná Manilva, okouzlující Casares, ale zejména pulzující Marbella, neoficiální centrum Costa del Sol, to vše na vás čeká v tomhle kousku pozemského ráje.

Celá lokalita je však známá především desítkami mezinárodních golfových hřišť nejvyšší kvality. Právě hráči golfu jsou častými investoři při koupi zahraničních nemovitostí u moře ve Španělsku. Jedinečnost zdejšího mikroklimatu jenom podtrhuje idylickost místní atmosféry. Ať už vás láká prostranný byt, dům se zahradou či luxusní penthouse nebo vila v zahraničí u moře na prodej, španělské Costa del Sol je ta správní lokalita.

Nemovitosti, byty a domy ve Španělsku na prodej

V posledních desetiletích provází život na Costa del Sol masivní developerská výstavba. Popularita dané oblasti vyhání poptávku po nemovitostech, domech a bytech na prodej ze strany zahraničních investorů do závratných výšin. Podíl cizinců žijících na Costa del Sol tvoří zhruba 70 % místních obyvatel. Vzhledem k tempu výstavby se tam i navzdory vysokému zájmu drží ceny novostaveb stabilně nízko, zhruba na dvou třetinách pražských cen.

Není potřeba opomenout ani místní úroveň služeb. S masivním rozvojem lokality přichází ruka v ruce i vysoký standard restaurací, barů, obchodů a infrastruktury. Známé jsou zejména Sotogrande či Puerto Banús plné luxusních butiků světových značek a jachtařských přístavů. Podél celého pobřeží se táhne dálnice propojující všechna města, z Malagy do Sotogrande, Alcaidesy či na Gibraltar dojdete za něco málo víc než hodinu. Možnost koupit zahraniční nemovitost u moře, ať už dům, nebo byt, nebyla nikdy výhodnější.

Nemovitost u moře jako skvělá investice

V případě rezidenčních komplexů bytů a domů ve Španělsku na Costa del Sol však nemluvíme o obyčejných panelácích, kterými jsou pokryta česká města. Bazény, posilovny, wellness, tropické zahrady, služba concierge, bary, restaurace či dokonce privátní kinosály jsou naprostým standardem místních architektonicky jedinečných developerských projektů. Koupit prostorný dvoupokojový byt u moře v novostavbě s bazénem a řadou vymožeností za necelých 5 milionů korun není žádný problém.

Nízké ceny v populárním letovisku, které ročně navštíví miliony turistů, pak vytváří jedinečnou možnost pasivního příjmu z pronájmů zahraniční nemovitosti. Návratnost investice se pohybuje na úrovni 5-7 % ročně. Nenechte si proto ujít jedinečnou příležitost koupit vlastní zahraniční nemovitost, slunný byt či prostorný dům u moře ve Španělsku. Kontaktujte realitní kancelář Homeland a my vám rádi připravíme nabídku na míru a provedeme vás celým nákupním procesem. Naše kompletní nabídka zahrnuje přes dvě stě projektů a k výběru z více než 10 000 nemovitostí.  

Kontaktujte nás

Kontaktujte nás +420 731 544 904

Prvotřídní služby a marketing pro prodej a pronájem prémiových nemovitostí a developerských projektů. Spoléháme na kreativitu, inovaci, odvážnost a optimismus. Art of Business. Měníme zavedené. Posouváme hranice.

KONTAKTY

Homeland.cz s.r.o.
Národní 135/14 (DRN)
110 00 Praha 1 - Nové Město

IČ    04466179
DIČ    CZ04466179

Nové nemovitosti na Váš e-mail

Přihlaste se k odběru.