Byt 4+kk

Praha 5 - Hlubočepy

181 m2

Užitná plocha

30 m2

Terasa

Ano

Zahrada

2

Parking

E

PENB

58.250 Kč

Měsíční nájemné

Atraktivní byt s 2 koupelnami, privátní zahradou a jedinečnými výhledy do okolní zeleně, situovaný ve 3. patře moderního bytového domu s výtahem. Dům se nachází v klidné rezidenční čtvrti na Barrandově jen pár kroků od přírodní rezervace Homolka a přírodního parku Radotínsko-Chuchelský háj. Plná občanská vybavenost v okolí s rychlým spojením do centra Prahy, na Pražský okruh a ke golfovému klubu v Hodkovičkách.

Interiér bytu tvoří prostorný obývací pokoj s plně vybavenou kuchyňskou linkou, hlavní ložnice s šatnou a en-suite koupelnou, další dvě ložnice, samostatná koupelna (vana, toaleta, bidet), technická místnost a vstupní hala s velkým množstvím vestavěných skříní. Všechny hlavní místnosti mají přístup na balkony.
Vysoký standard provedení a vybavení, dřevěné podlahy, dlažba, francouzská okna, elektricky ovládané předokenní žaluzie, bezpečnostní vstupní dveře, pračka, spotřebiče zn. Miele, alarm, videotelefon, sklep. V ceně jsou zahrnuta 2 podzemní garážová stání. Poplatky za společné domovní služby 2.500 Kč/měs. Poplatky za spotřebu energií, elektřina a plyn, se hradí zvlášť. 

Garáž
Sklep
Terasa
Výtah
Venkovní žaluzie